0 0

2 z 13 produktów

Filter:
Zalecany jeśli posiadasz tendencję do nadmiernej potliwości dłoni, nawet bez wysiłku fizycznego. Forte max firmy SweatStop® skutecznie zatrzymuje pot i nieprzyjemny zapach skóry. Ponadto zapewnia 24 godzinną aktywną ochronę.
99,00
100 ml | 99,00 PLN/100 ml
Intensywność (0-23): 23
Numer produktu: 9002

Uwaga dotycząca stosowania antyperspirantu SweatStop® na dłoniach

Przeciw wilgotnym dłoniom (łagodne pocenie się dłoni) zaleca się stosowanie SweatStop® Instant, natomiast w przypadku gdy dłonie są mokre (umiarkowane lub silne nadmierne pocenie) zaleca się stosowanie sprayu SweatStop® Forte max do Dłoni.
W celu zapewnienia najlepszej ochrony można stosować oba produkty w kombinacji; podczas gdy SweatStop® Forte max do Dłoni stosowany jest bezpośrednio przed pójściem spać i redukuje pocenie w ciągu dnia, SweatStop® Instant stosuje się w ciągu dnia (jeśli jest to wymagane) i przynosi natychmiastowy efekt; dla maksymalnej ochrony.

Przeciw mokrym dłoniom (umiarkowane lub silne nadmierne pocenie się dłoni)

SweatStop® Forte max do Dłoni redukuje nadmierne pocenie się przez 24 godziny. Ponieważ skóra na dłoniach jest grubsza niż np. pod pachami, preparat SweatStop® jest wolniej wchłaniany. Dlatego efekt redukcji nadmiernego pocenia może trwać dłużej. Spray jest stosowany bezpośrednio przed pójściem spać. Należy go nanieść na dłonie i wmasować aż do całkowitego rozpuszczenia preparatu. Czynnośc ta można powtarzać do 5 razy.

Przeciw wilgotnym dłoniom (łagodne nadmierne pocenie się dłoni)

SweatStop® Instant natychmiast wysusza spocone dłonie i utrzymuje ten efekt do 1 godziny. Sole glinu zawarte w preparacie mogą powodować długotrwały efekt w przypadku łagodnego potu. Używaj go w ciągu dnia, gdy jest to wymagane.