0 0

2 z 13 produktów

Filter:
SweatStop powder stick to unikalny w skali światowej sztyft cynamonowo – mentolowy przeciw nadmiernej produkcji potu na stopach. W kolorze skóry.
5,98 €
60 g | 9,97 €/100 g
Intensywność (0-23): Instant
Numer produktu: 9007

Uwaga dotycząca stosowania antyperspirantu SweatStop® na dłoniach

Przeciw wilgotnym stopom (łagodne pocenie się stóp) zaleca się stosowanie SweatStop® Powder Stick cynamonowo mentolowy, natomiast w przypadku gdy stopy są mokre (umiarkowane lub silne nadmierne pocenie) zaleca się stosowanie sprayu SweatStop® Forte max do Stóp. W celu zapewnienia najlepszej ochrony można stosować oba produkty w kombinacji; podczas gdy SweatStop® Forte max do Stóp stosowany jest bezpośrednio przed pójściem spać i redukuje pocenie w ciągu dnia, SweatStop® Powder Stick cynamonowo mentolowy stosuje się w ciągu dnia np. rano (lub w sytuacji jeśli jest to wymagane) i przynosi natychmiastowy efekt suchych stóp; dla maksymalnej ochrony.

Przeciw mokrym stopom (umiarkowane lub silne nadmierne pocenie się stóp)

SweatStop® Forte max do Stóp redukuje nadmierne pocenie się przez 24 godziny. Ponieważ skóra na stopach jest grubsza niż np. pod pachami, preparat SweatStop® jest wolniej wchłaniany. Dlatego efekt redukcji nadmiernego pocenia może trwać dłużej. Spray jest stosowany bezpośrednio przed pójściem spać. Należy go nanieść na stopy i wmasować aż do całkowitego rozpuszczenia preparatu. Czynnośc tą można powtarzać do 5 razy.

Przeciw wilgotnym stopom (łagodne nadmierne pocenie się stóp oraz nieprzyjemny zapach)

SweatStop® Powder Stick Cinnamon Menthol to sztyft do stóp oparty na talku, który wiąże wilgoć, a tym samym pot na skórze i zapewnia uczucie suchości. Innowacyjny aplikator i barwa w kolorze skóry umożliwiają dyskretne zastosowanie bez rozsypywania proszku. Stosuje się go rano lub w razie potrzeby.